´╗┐ Bez ve┼Öejnosti to nejde

Bez veřejnosti to nejde

Logo OPZ barevn├ę

Dne 23. dubna 2018 prob─Ťhl v zasedac├ş m├şstnosti Zastupitelstva m─Ťsta Vy┼íkova vzd─Ťl├ívac├ş semin├í┼Ö na t├ęma Ve┼Öejnost v procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb. Ve┼Öejnost hraje v tomto pl├ínovac├şm procesu kl├ş─Źovou roli. Bez jej├ş ├║─Źasti se ned├í komunitn├ş pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb realizovat.


Pod odborn├Żm veden├şm ┼Öeditelky CpKP v├Żchodn├ş Morava, Mgr. Gabriely Fellingerov├ę, si ├║─Źastn├şci semin├í┼Öe z ┼Öad zadavatel┼», poskytovatel┼» a u┼żivatel┼» vyslechli ucelenou p┼Öedn├í┼íku o tom, jak d┼»le┼żit├ę zapojen├ş ve┼Öejnosti do procesu KPSS je. Semin├í┼Ö se podrobn─Ť zab├Żv├í ka┼żd├Żm z aspekt┼», kter├Ż ├║─Źast ve┼Öejnosti prov├íz├ş a objas┼łuje jeho nezpochybniteln├ę p┼Ö├şnosy. Ned├şlnou sou─Ź├íst├ş t├ęto vzd─Ťl├ívac├ş akce bylo tak├ę p┼Öipomenout nezbytnost aktivn─Ť o pr┼»b─Ťhu cel├ęho procesu KPSS ve┼Öejnost informovat.

bez veřejnosti to nejde1

Semin├í┼Ö se konal v r├ímci projektu ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Vy┼íkov", jeho┼ż realizace byla zah├íjena 1.8.2018, a kter├Ż realizuje Centrum pro komunitn├ş pr├íci v├Żchodn├ş Morava ve spolupr├íci s m─Ťstem Vy┼íkov.

Projekt, v r├ímci kter├ęho se semin├í┼Ö uskute─Źnil, je financov├ín z prost┼Öedk┼» Evropsk├ęho soci├íln├şho fondu prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

CpKP v├Żchodn├ş Morava podpo┼Öili

Dal┼í├ş aktivity CpKP v├Żchodn├ş Morava