Plánujeme v mikroregionu Polabí

Lysá nad LabemCpKP střední Čechy od ledna 2018 realizuje projekt s názvem „Plánujeme v Mikroregionu Polabí", který je financován z EU prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Projekt bude realizován po dobu dvou let a to od ledna 2018 do prosince 2019. Město Lysá nad Labem vystupuje v projektu jako partner bez finančního příspěvku.

Jedná se o území, kde proces plánování v plném rozsahu nebyl realizován, proto je cílem projektu nastartovat efektivní a udržitelný proces komunitního plánování rozvoje sociálních a návazných služeb v rámci celého území Mikroregionu Polabí, vycházející z potřeb občanů a možností území.

 

Cíle bude dosaženo prostřednictvím realizace aktivit:

  • Zpracování analytických podkladů
  • Podpora spolupráce v území mikroregionu
  • Zpracování Komunitního plánu a akčních plánů
  • Zpracování informačních materiálů pro cílové skupiny projektu
  • Zpracování návrhu kritérií pro financování služeb

V rámci projektu bude vytvořen „Komunitní plán sociálních a návazných služeb Mikroregionu Polabí na období 2020 – 2024" a Akční plány na roky 2019 a 2020. Dále vznikne Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb v tištěné a elektronické podobě a letáky informující o možné pomoci ve 4 životních situacích pro osoby ohrožené sociálním vyloučením a sociálně vyloučené.

Kontaktní osoba: Petra Dobiášová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Projekt č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006547

Logo OPZ barevné

CpKP střední Čechy podpořili