´╗┐ Programy

IMG 7317Po rozvoji v letech 2006 a 2008 do┼ílo v na┼í├ş pobo─Źce k z├ísadn├şm zm─Ťn├ím, kter├ę byly spojeny s odchodem ┼Öady pracovn├şk┼», z nich n─Ťkte┼Ö├ş v sou─Źasnosti pracuj├ş v jin├Żch moravsk├Żch pobo─Źk├ích. Dnes jsme malou pobo─Źkou, kter├í se v─Ťnuje aktivit├ím, jak na m├şstn├ş, tak n├írodn├ş i evropsk├ę ├║rovni. Jsme otev┼Öeni spolupr├íci s dal┼í├şmi subjekty na projektech, kter├ę budou v souladu s posl├ín├şm CpKP.

Podkategorie

  • Zapojov├ín├ş ve┼Öejnosti

    zapojovani verejnosti2Navrhujeme a realizujeme programy ├║─Źasti ve┼Öejnosti ve strategick├ęm i investi─Źn├şm pl├ínov├ín├ş a rozhodov├ín├ş. Jedn├í se nap┼Ö├şklad o zapojen├ş ve┼Öejnosti do pl├ínov├ín├ş a navrhov├ín├ş ve┼Öejn├Żch prostranstv├ş, do p┼Ö├şpravy regenerace panelov├Żch s├şdli┼í┼ą, do p┼Ö├şpravy strategick├Żch, rozvojov├Żch nebo komunika─Źn├şch koncepc├ş (nap┼Ö. koncepce nakl├íd├ín├ş s odpady, generely zelen─Ť atd.) nebo tak├ę do p┼Ö├şpravy dopravn├şch staveb ─Źi jin├Żch investic.

  • M├şstn├ş a udr┼żiteln├Ż rozvoj

    mur2Poskytujeme konzulta─Źn├ş slu┼żby p┼Öi p┼Ö├şprav─Ť projekt┼» zam─Ť┼Öen├Żch na m├şstn├ş soci├íln─Ť ekonomick├Ż rozvoj p┼Öi respektov├ín├ş princip┼» ochrany ┼żivotn├şho prost┼Öed├ş. Zpracov├ív├íme a aktualizujeme rozvojov├ę strategie mikroregion┼», m─Ťst a kraj┼». Asistujeme p┼Öi p┼Ö├şprav─Ť m├şstn├şch rozvojov├Żch projekt┼» a aktivit zam─Ť┼Öen├Żch na znev├Żhodn─Ťn├ę skupiny obyvatel.

  • NNO a region├íln├ş rozvoj EU

    podpora nno a rrFormou podpory s├ş┼ąov├ín├ş a vzd─Ťl├ív├ín├ş usilujeme o budov├ín├ş kapacit neziskov├Żch organizac├ş. V t├ęto oblasti dlouhodob─Ť spolupracujeme s  Asociac├ş NNO. Pracujeme s dobrovoln├şky, organizujeme semin├í┼Öe a vzd─Ťl├ívac├ş kurzy s c├şlem pos├şlit neziskov├Ż sektor. Podporujeme mezioborov├í setk├ív├ín├ş a spolupr├íci neziskov├Żch organizac├ş.

CpKP st┼Öedn├ş Morava podpo┼Öili